עיריית אשקלון מחזקת את הקשר עם התושב: קבוצות וואטסאפ שכונתיות לעדכונים מהעירייה

תאריך: 20/11/2019
התושבים שיצטרפו לקבוצות יקבלו הודעות היישר מהעירייה לנייד שלהם - בשגרה ובחירום; ראש העיר, תומר גלאם: "צעד נוסף בשיפור השירות ובהנגשת המידע לכמה שיותר תושבים"
בעיריית אשקלון לא נחים לרגע במטרה לשפר את השירות לתושבי העיר ולחזק את הקשר עימם, וכך, לאחר שמיזם שליחת ההודעות למוקד העירוני דרך הרשת החברתית וואטסאפ נחל הצלחה רבה, עיריית אשקלון מודיעה על מיזם חדש שיוצא בימים אלו לדרך ויספק לתושבים מידע בזמן אמת בהתאם למקום מגוריהם.
לנוחיות התושבים נפתחו שמונה קבוצות שכונתיות (ברנע והרצוג | אפרידר | נווה אילן ונאות אשקלון | נווה דקלים נווה הדרים וכוכב הצפון | שמשון | אגמים | מגדל ורמת אשכול | גבעת הפרחים גבעת ציון ופארק אלון), כאשר לכל אחת מהן ישלחו הודעות, הנחיות ועדכונים הנוגעים לאזור המגורים של התושבים, מחסימת כבישים ועד פעילויות במרכז הקהילתי הסמוך וכן עדכונים עירוניים על אירועים, טקסים וכמובן הודעות חשובות בשעת חירום. 
חשוב לציין כי במטרה למנוע הצפה של מידע והעברת מסרים שגויים, רק מנהלי הקבוצה יוכלו לשלוח הודעות. 
ההצטרפות לקבוצה תהיה נוחה וקלה מאוד וזאת, באמצעות סריקת ברקוד שיופיע בפרסומים השונים או באמצעות קישורים ישירים לקבוצות כפי שיופיעו באתר האינטרנט העירוני ובהמשך ההודעה. 
ראש העיר, תומר גלאם, בירך על השירות החדש ואמר: "זהו צעד נוסף בשיפור השירות ובהנגשת המידע לכמה שיותר תושבים. באופן הזה אנחנו שומרים על קשר ישיר עם התושב ומעדכנים אותו בכל מה שחשוב ורלוונטי אליו בצורה המהימנה ביותר, בלי עלויות גבוהות ובאמצעות שימוש בטכנולוגיה הקיימת ובאחת הרשתות החברתיות הנפוצות ביותר. אני מזמין את כל התושבים להצטרף לקבוצות וליהנות מהשירות החדש". 

להצטרפות לקבוצת תושבי גבעת ציון, גבעת הפרחים ופארק אלון: https://chat.whatsapp.com/Gj4N824lDxhGDHZXdeNNsc
להצטרפות לקבוצת תושבי מגדל ורמת אשכול: https://chat.whatsapp.com/HUWC2C6aFo40H7rdF61KH5
להצטרפות לקבוצת תושבי אגמים: https://chat.whatsapp.com/GOd3rzdU5r5BosqYHPyIlg
להצטרפות לקבוצת תושבי שמשון: https://chat.whatsapp.com/KrwwMvjsPFnIUl2TIZnU9y
להצטרפות לקבוצת תושבי נווה דקלים, נווה הדרים וכוכב הצפון: https://chat.whatsapp.com/LiFZfbzVacx8h6eR4vivxs
להצטרפות לקבוצת תושבי נווה אילן ונאות אשקלון:
להצטרפות לקבוצת תושבי אפרידר והסיטי: https://chat.whatsapp.com/GxI4SMhFtw2I559OrpVfPY
להצטרפות לקבוצת תושבי ברנע והרצוג:              https://chat.whatsapp.com/J87Y7Djcv6dEBy8urgI9Z9