לא מוותרים על המסורת: משלוחי מנות חולקו לילדי אשקלון

תאריך: 25/02/2021
כמיטב המסורת, השתתף ראש העיר, תומר גלאם, בהענקת משלוחי מנות במוקדים שונים ולאוכלוסיות שונות. יחד עם עמותת המש״ב למען משפחות עם צרכים מיוחדים וחבר המועצה הממונה על אוכלוסיית הצרכים המיוחדים, יורם גניש, חולקו כ-380 משלוחי מנות לילדים בעלי מוגבלויות. ראש העיר בליווי מתנדבי העמותה התפצלו על פי כתובות לבתי הילדים שנרשמו לקבלת משלוחי המנות והילדים הופתעו ושמחו לקבלם יחד עם ערכות הפגה ייחודיות.

בנוסף, ביקר ראש העיר יחד עם ממלאת מקומו והממונה על הקליטה באשקלון, סופה ביילין ב׳בית קנדה׳ שם בשיתוף ׳מרכז הצעירים׳ הוענקו 130 משלוחי מנות לדיירי המקום.

מוקדם יותר השבוע לקחו חלק ראש העיר וראש מינהל חינוך, יובל זוזט, בהענקת משלוחי מנות לתלמידי בית הספר לחינוך מיוחד ׳איתן׳ יחד עם חברת 'פולירון'. תודה למנכ"ל חברת 'פולירון', קובי פודה, אשר תרם 75 משלוחי מנות לחג פורים לילדים עם מוגבלויות ובתוך המשלוח חיכתה להם הפתעה של כרית Toy.

המשתתפים, בהם מנהלי החברה, שמחו ורקדו עם התלמידים המאושרים שנהנו מחבילות מפנקות וטעימות שהוכנו במיוחד עבורם.

ראש העיר, תומר גלאם: ״אני רוצה להודות לכל השותפים שתרמו והתנדבו לטובת חלוקת משלוחי המנות, אחד ממנהגי החג האהובים, שהעלו חיוך על ילדי העיר אשקלון. חג שמח אשקלון, שמרו על עצמכם, לכו להתחסן והקפידו על ההנחיות כדי שנוכל להמשיך ולחגוג יחד את כל חגי ישראל״.
 
משלוחי מנות בית קנדה1.jfif


​​


משלוחי מנות בית ספר איתן2.jfif