גאווה מקומית: משי עיני מאשקלון - כלת התנ"ך המחוזית

תאריך: 24/02/2021

ראש העיר, תומר גלאם, שוחח השבוע עם משי עיני, תושבת העיר ותלמידת כיתה י"ב, ובירך אותה לרגל זכייתה במקום הראשון בחידון התנ"ך המחוזי.

בחידון שנערך השבוע (ראשון 24.02) ב-ZOOM ובסימן 'גבורות ישראל' גברה עיני על מתמודדים רבים מהדרום והעפילה למקום הראשון ובהתאם לכך, תייצג אותנו בחידון התנ"ך הארצי שמתקיים מידי שנה ביום העצמאות. במידה ותזכה במקום הראשון גם בתחרות הארצית תייצג עיני את ישראל בחידון התנ"ך העולמי.

ראש העיר, תומר גלאם: "יישר כוח למשי היקרה שהביאה גאווה גדולה וכבוד רב לעיר אשקלון עם זכייתה בחידון המחוזי. אני משוכנע כי עם התמדה נוספת, השקעה ואמונה יובילו אותה להגיע להישגים נוספים ברמה הארצית והעולמית. משי הוכיחה שחריצות, נחישות ופיתוח יצר הסקרנות יכולים לפתוח דלתות גדולות עבור כל אדם. בהצלחה בהמשך הדרך".

ראש מנהל חינוך, יובל זוזט: "ברצוני לברך את התלמידה משי עיני על זכייתה בחידון התנ"ך המחוזי ועלייתה אל החידון הארצי. אני בטוח כי משי תמשיך לייצג את העיר בכבוד ומאחל לה בעזרת השם הצלחה רבה בהמשך".

זוכת החידון המחוזי, משי עיני: "אני שמחה שיש לי את הזכות ללמוד ולהעמיק בדברי אלוקים חיים ומודה על כך לה'. גיליתי שבכוח ההתמדה והרצון ניתן להגיע לגבהים, זכיתי לייצג את אולפנת חלוצה שבה אני לומדת ואת העיר אשקלון. אני רוצה להודות להורי ולכל הסובבים אותי על התמיכה והעזרה ומאחלת שהרבה בני נוער יפתחו את התנ"ך ויגלו שם אוצרות חיים".