ראש העיר נפגש עם המנהלת החדשה של הביטוח הלאומי באשקלון

תאריך: 23/12/2020

עיריית אשקלון והמוסד לביטוח הלאומי באשקלון ימשיכו לפעול יחד למימוש חזון משותף של הנגשת המידע עבור התושבים, צמצום הבירוקרטיה ומיצוי זכויות המבוטחים

ביום ראשון השבוע נערכה פגישת היכרות בין ראש העיר, תומר גלאם, והמנהלת החדשה של סניף הביטוח הלאומי באשקלון, מיכל מי-טל. בפגישה נכחו גם מנהלת אגף הרווחה והשירותים, מזל לוי, מנהל אגף הכנסות, איציק וייצמן ומנהלת תחום גמלאות בביטוח הלאומי, יונית ברטי.

בפגישה הוצגו שיתופי הפעולה הקיימים בין עיריית אשקלון והביטוח הלאומי וכן, נידונו שיתופי פעולה נוספים שיעניקו לתושבים ולמבוטחים את השירות היעיל והטוב ביותר.

בהתאם למדיניות ראש העיר להעניק לתושבים את השירות הטוב ביותר, עיריית אשקלון והמוסד לביטוח הלאומי באשקלון ימשיכו לפעול יחד למימוש חזון משותף של הנגשת המידע עבור התושבים, צמצום הבירוקרטיה ומיצוי זכויות המבוטחים.

ראש העיר, תומר גלאם: "הדלת של העירייה הייתה ותמשיך להיות פתוחה לטובות יוזמות ומיזמים משותפים עם המוסד לביטוח הלאומי. אנו מכירים בחשיבות הארגון, בשגרה ובחירום, ונשמח להנגיש את כל השירותים לתושבים שלנו, ולחשוב וליזום שיתופי פעולה חדשים עתידיים. מאחל המון הצלחה למנהלת החדשה, גם אני וגם אנשי המקצוע עומדים לשירותכם״.

מנהלת סניף אשקלון של הביטוח הלאומי, מיכל מי-טל: ״עם כניסתי לתפקיד לפני כחודשיים למדתי על שיתוף הפעולה הפורה בין הביטוח הלאומי לראש העיר וגורמי המקצוע בעירייה. אנו בביטוח הלאומי מאמינים שתפקידנו הוא לסייע ככל הניתן לכל מי שזקוק לכך. ככלל ובמיוחד בתקופת הקורונה אנו חדורי מוטיבציה לייעל את השירות לתושבי העיר, לצמצם בירוקרטיה ולעשות פעילויות בקהילה כדי לוודא שהסיוע יגיע למי שזכאי לו וזקוק לו. ראש העיר ואני מקווים שנשוב במהרה לשגרה ונחזור לקבל את ציבור המבוטחים בסניף״.