מאמצים חבר לחיים

תאריך: 11/07/2018
זוהי ניקה - 
ניקה היא זאבה מעורבת. בת 5. הכלבה הכי מרשימה ואצילית שתפגשו!! אנחנו לא מבינים איך, אבל המשפחה שלה עברה דירה ונטשה אותה מאחור.. ועם כל זה היא עדיין כל כך ידידותית לכווולםםם! מחכה למשפחה חמה שתוציא אותה מהכלוב הקר! זה אתם?זהו אס- אס הוא האסקי מעורב עם רועה גרמני, בן 4.5. לאס יש סיפור לא נעים בכלל, הוא חולץ מבדואי כשהוא מכוסה כולו קרציות - מסכן אמיתי. הוא הגיע עם שבב מהוד השרון אבל הוטרינר לא רשם למי שייך. אולי יש משפחה שמחפשת אותו, אך אנחנו לא הצלחנו להגיע אליהם. הוא נסיך מושלם! אוהב ליטופים! אוהב טיפוח! משחק בעדינות! היום הוא כבר נקי וחזר לזהור אבל עדיין עם אנטיביוטיקה כי היתה לו קדחת קרציות.. מעוניינים להעניק לאס בית חם בו הוא יוכל להתלטף כל היום? דברו איתנו


זהו סטיבן- 
סטיבן הוא כנעני בן שנה. סטיבן כלבון רגוע מאוד, כלכך חמוד וצייטן שישמח אם רק תאתגרו אותו ותלמדו אותו קצת יותר מהפקודות הבסיסיות שהוא יודע. הוא מסתדר עם כוללם! כלבים ואנשים! וישמח מאוד לבית חם שירעיף עליו המון אהבה ותשומת לב! כי הוא באמת הכלב המושלם! אם זה אתם, פנו אלינו!אופיר-רועה בלגי מעורב, בן שנה ושלושה חודשים, כלב אנרגטי ,חביב מאוד ,מסתדר עם כלבים ואנשים. מחכה למשפחה שתאהב ותחבק.


בלונדה- האסקי סיברי מעורבת, בת שנה ושלושה חודשים (כלבה בינונית ),  בלונדה שלנו אנרגטית , מיוחדת, נסיכה קטנה תכולת עיניים - מסתדרת עם כולם –צריכה בית אוהב עם ילדים שישחקו איתהסהר-רועה גרמני גזעי,בן 10,סהר כלב מיוחד, אצילי ,נעים מאוד, סהר בוגר בגילו אך צעיר בנפשו – אוהב לרוץ, להשתולל, להתלטף, מסתדר עם כולם (הוחרם בשל תנאי גידול לא נאותים) מתאים לבית עם גינה- לפנים הבית או בחוץ.