הקונסרבטוריון העירוני

​הקונסרבטוריון העירוני מציע מגוון עשיר של תוכניות בתחום החינוך המוסיקלי: לימודי נגינה, שירה ופיתוח קול, נגינה בהרכבים, שיעורים תיאורטיים, סדנאות ועוד. כעת, ניתן להינות מלימודי נגינה גם בשלוחות השונות הפזורות בעיר:  מקיף ה'-דרכא, בי"ס רותם ובי"ס מצפה ברנע.

במסגרת הקונסרב​טוריון מתקיימות התוכניות הבאות:

​​לימודי נגינה/פיתוח קול

מסלול הלימודים המלא הוא לב ליבו של הקונסרבטוריון. מבוסס על שיעור יחידני בן 45 דק׳ בכל שבוע, השתתפות בהרכבים המנגנים ובתזמורת הצעירה ולימודי תורת המוסיקה בקבוצות קטנות מספר פעמים בשבוע. במהלך שנה״ל, עולים תלמידי הקונסרבטוריון על הבמות המרכזיות בעיר בטקסים השונים. הלימודים בשלוחות החדשות: השנה נפתחו לראשונה 3 שלוחות חדשות ובהן חדרי מוסיקה מעוצבים ומאובזרים, המאפשרים למידה ורכישת מיומנויות מוסיקליות קרוב לבית. השלוחות החדשות ממוקמות בבתי הספר הבאים: רותם, מצפה ברנע, מקיף ה׳.

​הגיל הרך

שיעורים קבוצתיים, חווייתיים ודינאמיים המפתחים את יכולות הקשב והמוטוריקה של התלמידים. בשיעורים אלו נלמדים מושגי היסוד במוסיקה והם מהווים בסיס ללימודי הכלים השונים בהמשך הדרך. גילאי 3-6.

​​מוסיקה לילדים עם צרכים מיוחדים

לראשונה באשקלון ובשיתוף עם עמותת אימג׳ן - חוג מוסיקה לילדים עם צרכים מיוחדים. לומדים להכיר את עולם המוסיקה בקבוצות של 5-6 תלמידים עם מדריכים מנוסים המומחים לתחום זה.

​​הפקה באולפן הביתי

בשיתוף עם הספרייה העירונית - המדיה-טק - מציע הקונס׳ קורסי הפקה מוסיקלית באולפן הביתי למתחילים ומתקדמים כאחד. לימודי הקלטה, עריכה, MIDI, Audio, מיקס ומאסטרינג. הכיתה מצוידת בעמדות הפקה ממוחשבות לכל תלמיד.

​ה״קתדרה״ - לימודי מוסיקה למבוגרים

מרכז ללימודי מוסיקה למבוגרים שמציע סדרות הרצאות בנושאים שונים לאוהבי המוסיקה. בנוסף, ובשיתוף עם מרכז הגמלאים, מפעיל הקונסרבטוריון מקהלה לאזרחים הותיקים בעיר.

בעלי תפקידים

שםתפקידטלפוןפקסדואל
ארז כהןמנהל הקונסרבטוריון08-6761450erezcohen85@gmail.com