שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

דבר מנכ"ל העירייה

תושבי אשקלון היקרים,

בפתחנו ניצבים אתגרים רבים לקידומה של אשקלון בכל תחומי החיים – על פי החזון של ראש העיר  בפועל , תומר גלאם. יחד עם עובדי העירייה, שהם המשאב היקר ביותר של העיר והמנוע של העשייה העירונית, נצעיד את אשקלון בכלי ניהול מודרניים, המעמידים את תושבי העיר במרכז העשייה.
כמי שאחראי על יישום מדיניות ראש העיר בפועל והנהלת העיר, אוביל לגיבוש התכנון האסטרטגי, לביצוע תכניות עבודה שנתיות ורב-שנתיות על פי חזון ראש העיר בפועל, להגדרת מטרות ויעדים לכל עובדי הרשות ולבדיקה שוטפת של ביצוע איכות המשימות. 
בשנה הקרובה נוביל להתחדשות ולרה-ארגון בפעילות העירייה בתחומים רבים, שיבואו לידי ביטוי בעיקר בהטמעת דרכי ניהול מתקדמות, שמטרתן להוביל לשינוי משמעותי בתרבות הניהולית של העיר.
על מנת להצעיד את העיר ולהוביל שיפור מתמשך ועקבי באיכות השירותים הניתנים לתושבי אשקלון, נאמץ גישה התואמת ניהול והתנהלות של חברה עסקית מצליחה. עובדי העירייה, מבלי יוצא מן הכלל, יהיו מחוייבים למתן שירות איכותי, מיטבי ויעיל.  
עיריית אשקלון נכנסה זה עתה למסלול של ניהול המתמקד בתכנון ארוך טווח ובתכניות עבודה מקושרות תקציב, במטרה לפתח יכולות של פיקוח ובקרה איכותיים, ועל מנת להוביל באופן יסודי ומדיד את המטרות והיעדים הנגזרים מחזון ראש העיר – להפוך את אשקלון לעיר מובילה במדינת ישראל, שתהווה סמל לאיכות חיים, למצוינות בחינוך ולעיר שטוב להיוולד בה, כיף לחיות בה, לגדל בה ילדים ולהזדקן בה בכבוד.


חיים סופר
מנכ"ל העירייה

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים