בשורה להורים באשקלון: ראש העיר הנחה: קייטנות חנוכה יתקיימו בעיר כרגיל

תאריך: 04/11/2019

​על רקע הפרסומים לפיהם הוקפא תקציב הממשלה עבור 'בית הספר של החגים', הנחה ראש העיר, תומר גלאם, לקיים את הקייטנות במהלך חופשת החנוכה כרגיל וזאת מבלי לגבות עלות נוספת להורים שילדיהם משתתפים בתוכנית 'ניצנים'.

ראש העיר תומר גלאם: "גם בחופשת החנוכה, ההורים באשקלון יכולים להיות רגועים שילדיהם ייהנו מקייטנות איכותיות ומהנות, וזאת מבלי שיצטרכו לשלם על כך מכספם. אני רוצה להודות לגורמים המקצועיים, בראשם סגנית ראש העיר הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט, ולפורום ההורים העירוני, על יישום ההנחייה שלי למרות האתגרים התקציביים הלא פשוטים עמם אנחנו מתמודדים ברשות. תושבי אשקלון לא צריכים לשלם את המחיר על כך. מאחל לכל הילדים המקסימים, בילוי מהנה, מעשיר ומרתק בקייטנות חנוכה שלנו".
סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט: "אני שמחה לבשר לציבור ההורים, שחרף העובדה שמשרד החינוך לא עמד בהבטחתו לסבסד את קייטנות חנוכה, פעלנו לפי הנחיית ראש העיר וילדי אשקלון ייהנו גם השנה מקייטנת חנוכה איכותית ומפוקחת, שתיתן מענה להורים עובדים, תקל על נטל תשלומי ההורים ותוביל לצמצום פערים ומתן הזדמנות שווה לכל ילדי העיר בהתאם לחזון ראש העיר. נמשיך לקדם במלא התנופה, חינוך איכותי בשעות לא פורמאליות בחופשות הקיץ, בצהרונים, בחוגים וגם בחופשות החגים". 
יו"ר פורום ההורים העירוני, סופי חוטובלי: "פורום ההורים העירוני, מברך את החלטת רה'ע תומר גלאם, לקיים את קייטנת חנוכה, למרות הודעת משרד החינוך על ביטול "ניצנים" בחופשות. החלטה זו תאפשר להורי אשקלון לקיים את שיגרת יומם בזמן שילדי הגנים ובתי הספר יהנו ממסגרות מפוקחות, עם כ"א אדם מקצועי ותכניות פדגוגיות מגוונות".
מועדי ההרשמה והמחירים, עבור מי שאינו רשום לצהרונים, יפורסמו בהמשך.