נציגות לאשקלון בתחרות 'הנסיכה הקטנה של ישראל'

תאריך: 18/09/2019

​אליזבת בורודוקבסקי ולורן טנג'י נבחרו במקום הראשון בקטגוריית הגילאים וייצגו את ישראל בתחרות הבינלאומית שתתקיים בטורקיה; ראש העיר, תומר גלאם: "אתן מקסימות ומוכשרות. הבאתן כבוד וגאווה לאשקלון"

אליזבט בורדוקובסקי בת 11 מבית הספר 'ארלוזורוב' ולורן טנג'י בת 6 וחצי מבית הספר 'אגמים', הן בין הזוכות בתחרות הארצית 'הנסיכה הקטנה של ישראל' שהתקיימה לאחרונה בחדרה. 
מטרת התחרות, הנערכת בתמיכת ובחסות הליגה העולמית ליופי ופנאי, היא להפגין את ההישגים היצירתיים של המשתתפים, לאתר כשרונות חדשים ולקדם את החינוך התרבותי והאסתטי של הילדים ובני הנוער.
חמש בנות מכל חלקי הארץ לפי קבוצות גיל זכו בתואר וכאמור, בין הזוכות שתי בנות העיר שנבחרו לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית שתתקיים השנה בטורקיה ובה ישתתפו מדינות נוספות ברחבי העולם. התחרות מהווה הזדמנות נהדרת להציג את התרבות והמסורת אשר אופיינית לכל מדינה וליצור קשרי תרבות בין ילדי המדינות השונות.
השבוע הגיעו השתיים בליווי אימהותיהן ללשכת ראש העיר שם נפגשו עם ראש העיר, תומר גלאם, וסיפרו לו על התחרות, החוויה והכשרון של כל אחת מהן. 
אליזבת מנגנת בפסנתר, לומדת צרפתית, מפתחת קול בלהקת 'סמייל' ומשתתפת בחוג ריקודים במתנ"ס שפירא. לורן לומדת אנגלית ורוקדת מגיל 3 בחוג לבלט במתנ"ס נווה אילן.
ראש העיר בירך את שתי הבנות ואיחל להם הצלחה בתחרות הבינלאומית: "הבאתן כבוד וגאווה לעיר אשקלון. אתן מקסימות ומרגשות. הכישרונות שלכן מבטאים את החינוך שהבאתם מהבית ולמדתם בבית הספר, אני מאחל לכם הצלחה רבה בתחרות הבינלאומית ובטוח שגם שם תשימו את חותמכן".