​תערוכת 'צליל וצבע' במוזיאון החאן באשקלון

תאריך: 12/03/2019

התערוכה ה-23 במספר תציג עבודות של אמנים מאשקלון לצד אמנים מרחבי הארץ 

בטקס חגיגי נפתחה התערוכה הראשונה במסגרת סדרת התערוכות 'צליל וצבע' המתקיימת זו השנה ה-23 במוזיאון החאן בעיר. 
במסגרת התערוכה מציגים אמנים מרחבי הארץ לצד אמנים בני העיר, דבר שיוצר שיח מעניין בין האמנים ומעניק למבקרים זוויות ראייה שונות לתחומים בהם עוסקות היצירות.
בתערוכה השנה מוצגות עבודותיהם של הפסל רוני לבבי, אמן רב תחומי שיוצר במגוון טכניקות -ציור, פיסול ותאורה באמצעותם הוא מעביר את רעיונותיו לגבי האדם והחיה שבו; יחסים חברתיים; קשר בין תקופות והתפתחות טכנולוגית. לבבי מתמחה בעיצוב שיווקי וחזות תדמיתית, בעיצוב חללים והפקת מוצרים יצירתיים וייחודיים. עוד מוצגים בתערוכה ציוריו של הצייר דוד בכר, גמלאי משטרת ישראל, שהחל לצייר כבר בגיל 6. הוא החל את ציוריו ברישום ובשנות השבעים עבר לצבעי שמן ולאחרונה מצייר בעזרת גפרורים, יצירות ייחודיות ומרשימות.
את הערב פתחה אוצרת התערוכה גב' חנה רביב, באמרה: "אמנות היא לא שאמן רואה, היא מה שהוא גורם לאחרים לראות" (אדגר דגה). עוד נכחו בתערוכה משפחת האמנים, אמנים חברי אגודת האמנים וקהל שוחרי אמנות
חנה הודתה לראש העיר, תומר גלאם, המסייע רבות להצלחת הפרויקט, כחלק מחזונו הרואה בהישגי האמנים גאווה רבה ותרומה לחברה ולקהילה בעיר, ולגב' אסנת שובל, מנהלת מחלקת פרויקטים ואירועים המסייעת רבות לאגודת אמני אשקלון ומסייעת בהפקת התערוכות. 
התערוכה תהיה פתוחה למבקרים בימים: א'-ה' 9:00-16:00, ביום ג' 9:00-13:00, 16:00-19:0 ותינעל בתאריך 29.3.19.