שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

דברו איתנו בפייסבוק

הרשמה וערעורים למוסדות חינוך

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

בשכונת נווה אלונים פועלים ויוצרים יחדיו קהילה עם איכות חיים

נווה אלונים
תאריך:30/07/2013

התארגנות קהילתית של פעילי השכונה בשיתוף עם העירייה הובילה לקיומו של הפנינג שכונתי מגוון ומהנה, שכלל גם מכירת ציוד לימודי מוזל לתושבים

בשבוע שעבר התקיים הפנינג צבעוני לכל המשפחה ברחבת מתנ"ס שפירא. במהלך האירוע נמכר, כאמור, ציוד חזרה לבית הספר במחירים מוזלים, הילדים נהנו מהצגה בנושא איכות הסביבה - "ד"ר מולקולה –שיקוי החיים", פעילות חוויתית לכל המשפחה, דוכני יצירה שהופעלו על ידי בני נוער מתנדבים, הרקדה, דוכן פופקורן וארטיקים בעלויות סמליות. זוהי השנה השלישית בה מתקיים אירוע זה בשכונה בהובלת הפעילים השכונתיים המלווים על ידי המחלקה לעבודה קהילתית שבאגף הרווחה ובשותפות עם מתנ"ס שפירא, תכנית "מוטב יחדיו", האגף לאיכות הסביבה, גרעין "הנני" ותנועת "השומר הצעיר".

שמעיה בן עטר, יו"ר וועד שכונת נווה אלונים, גולדה ונווה ים: "היה אירוע מהנה, עשיר בפעילויות, שאפשר מענה מגוון לכ-200 תושבים בגילאים שונים וזימן היצע גדול של ציוד לימודי ובמחירים אטרקטיביים",זוהי הזדמנות לומר תודה לכל התורמים הנדיבים והשותפים להצלחת האירוע.  תושבים נוספים המעוניינים להצטרף לעשייה הקהילתית בשכונה, לתרום ולהשפיע מוזמנים ליצור קשר עם מנהלת שכונת נווה אלונים, במספר 08-6764147, 08-6748700 או בדואר האלקטרוני:sara-sh@ashkelon.muni.il .  

 

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים