שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

חברי מועצת הנוער יצאו לשמח חולים במרכז הרפואי 'ברזילי'

ברזילי
תאריך:02/10/2017
ההתנדבות התקיימה במסגרת שיתוף פעולה של שותפות אשקלון – בולטימור ומחלקת הנוער בעיריית אשקלון

לקראת החגים, התנדבו כ-20 מחברי מועצת נוער העירונית יחד עם נציגי שותפות אשקלון – בולטימור לשמח את החולים במחלקות השונות במרכז הרפואי 'ברזילי' באשקלון. הם חילקו לחולים המאושפזים שוקולד לשנה טובה ומתוקה, דובונים וברכות אשר נשלחו מבולטימור לאשקלון במסגרת פעילות השותפות.

את הדובונים והברכות יצרו חניכי מחנה הקיץ 'איירי' שבבולטימור במהלך הקיץ האחרון. שליחי הסוכנות היהודית במחנה העבירו תכנים לחניכים אשר עסקו בערכים כדוגמת תיקון עולם; צדקה; ביקור חולים ועוד. הם למדו על ישראל ועל תרומה ישראלית באזורים מוכי אסון בעולם ועל חשיבות העשייה ולשמח אחרים. מחצית מהדובונים והברכות של החניכים נשלחו לבית חולים לבולטימור ומחצית מהם הגיעו לאשקלון, כחלק משאיפת השותפות וחיזוק הקשר בין שתי הערים.

שותפות אשקלון-בולטימור פועלת בעיר זו השנה הארבע עשרה. מטרת השותפות היא לקדם קשר והזדהות עם השורשים היהודים וישראל בבולטימור ובאשקלון. השותפות שואפת לפעילות מתמשכת שבה כל יהודי בולטימור ואשקלון יחברו אחד לשני, ליהדות ולישראל מתוך הכרה בשותפות הגורל וחיזוק העמיות היהודית. מטרה ושאיפה זו מתממשת על ידי יצירת פרויקטים משותפים וביקורים של משפחות ומשלחות בשתי הקהילות.

 

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים