שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

ראש העיר בפועל נפגש עם תושבי שכונת 'נווה דקלים'

סיור נווה דקלים
תאריך:27/09/2017
עם תום הסיור הנחה ראש העיר בפועל על הוספה של מתקני משחקים, ספסלים, פחי אשפה, טיפול בתאורה ומתן דגש על אכיפה בנושא צואת כלבים במקום

יורדים לשטח: אתמול (שלישי) ערך ראש העיר בפועל, תומר גלאם, סיור בשכונת 'נווה דקלים' יחד עם צוותי מינהל תפעול, ותושבי השכונה, במטרה לעמוד מקרוב אחר פניותיהם ולתת מענה לבעיות בשטח.

בסיור השתתפו גם מ"מ ראש העיר, סופה ביילין, סגן ראש העיר, יורם שפר, חבר המועצה, דוד בן אברהם, ראש מינהל תפעול, מישל ברק, מנהל האגף לשיפור פני העיר, חן סעדה וגורמי מקצוע נוספים בעירייה.

עם תום הסיור הנחה ראש העיר בפועל על הוספה של מתקני משחקים, ספסלים, פחי אשפה, טיפול בתאורה ומתן דגש על אכיפה בנושא צואת כלבים במקום.

כמו כן, הבטיח ראש העיר בפועל לבחון את האפשרות להקים בשכונה מגרש מיני פיץ - מגרש ספורט רב-תכליתי. "לחלק מהבעיות שהועלו בסיור יינתן פתרון מיידי, ולאחרות יידרש מעט יותר זמן, אבל נעשה הכל כדי שסביבת המגורים של תושבי השכונה תהיה נעימה יותר", אמר.

מ"מ ראש העיר, סופה ביילין: "אני מברכת על היוזמה של ראש העיר בפועל לבצע סיורים בשכונות, הפעם בעקבות פנייתו של חבר המועצה, יורי ברנט. התקבלו פה החלטות חשובות לרווחת התושבים ובמטרה להגביר את ניקיון השכונה בפרט ושיפור פני העיר בכלל".

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים