שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

הכוכבים הגדולים במדינה נוחתים באשקלון בחול המועד סוכות: פסטיבל 'דרום עולה' יתקיים באשקלון זו השנה הרביעית ברציפות

מירי מסיקה
תאריך:26/09/2017
אייל גולן, מירי מסיקה, עומר אדם, קרן פלס ורמי קליינשטיין במופע המשותף, יובל המבולבל, מיקי וכוכבי סדרת הנוער 'השמינייה', הם בין האמנים שייקחו חלק בפסטיבל השנה לצד מתחמים ופעילויות לכל המשפחה. השנה יתקיים במסגרת הפסטיבל מופע לייזר אור קולי שטרם נראה כמותו לחוף ימה של אשקלון. הפסטיבל, שכבר הפך למסורת של ממש, מושך אליו מידי שנה למעלה מ-100,000 מבקרים מכל רחבי ישראל. הכניסה חופשית

פסטיבל 'דרום עולה', הפסטיבל הגדול של ישראל שמושך אליו מידי שנה למעלה ממאה אלף איש מכל רחבי הארץ חוזר ובגדול. הפסטיבל יתקיים זו השנה הרביעית ברציפות בחוה"מ סוכות, ימים שני ושלישי (9-10.10), בין השעות 18:00 – 23:00 בטיילת בר כוכבא באשקלון.

כמיטב המסורת, גם השנה יכלול הפסטיבל הופעות ענק של מיטב אמני ישראל לצד מגוון רחב של מתחמי פעילויות לכל המשפחה ומתחמי מזון מפנקים במיוחד.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "הפסטיבל מהווה המשך ישיר לעשרות האירועים המגוונים שידענו בעיר בחודשי הקיץ האחרונים. שמתי לי למטרה שאירועי תרבות יהיו נגישים לכל תושבי אשקלון ולכל המגזרים. אנו נערכים להגעה של עשרות אלפי מבקרים בפסטיבל, ומאמינים שגם השנה הוא יהיה הפסטיבל הגדול בארץ בחול המועד סוכות. כולכם מוזמנים לקחת חלק בחגיגה הגדולה - ניפגש בטיילת של אשקלון!"

המשנה לראש העיר הממונה על האירועים, משה אטיאס: "גם השנה, בחול המועד סוכות, תושבי אשקלון צפויים ליהנות מאחד הפסטיבלים היפים והמושקעים ביותר בישראל. זו תהיה הזדמנות נהדרת לחשוף את העיר המדהימה שלנו בפני עשרות אלפי תושבים מערים אחרות מכל רחבי הארץ, שיגיעו אף הם ליהנות מכל מה שיש לפסטיבל להציע. כשותף מלא לחזונו של ראש העיר בפועל, תומר גלאם, אין לי ספק ש'פסטיבל דרום עולה 4' יהווה שלב נוסף בקפיצת המדרגה המשמעותית שעושה העיר שלנו כיום, בכל התחומים"                                                                     

מארגני הפסטיבל עמלו על יצירת גיוון בתכני הפסטיבל בכדי שיתאים לכל הגילאים והמגזרים. כך, ביום שני (9.10), יומו הראשון של הפסטיבל, יתקיימו הופעות ענק של אייל גולן ושל מירי מסיקה, לצד מופע מדליק במיוחד עבור בני הנוער של כוכבי סדרת הילדים והנוער המצליחה 'שכונה' ומופע של כוכבת הילדים מיקי.

ביום שלישי (10.10), יתקיים ערב ההופעות השני של הפסטיבל שיכלול, בין היתר, הופעת ענק של עומר אדם, מופע משותף של קרן פלס ורמי קליינשטיין, מופע של כוכבי הסדרה 'השמינייה' מערוץ הילדים והופעה של הכוכב הבלתי מעורער של עולם הילדים – 'יובל המבולבל'.

בנוסף על שלל ההופעות שיתקיימו במסגרתו, פסטיבל 'דרום עולה' יכלול פעילויות לכל המשפחה כגון – הצגות תיאטרון, מופע לייזר אור קולי שטרם נראה כמותו, מופעי קרקס, קצב ותיפוף, מתקני לונה פארק, תערוכה מקומית של אגודת אמני אשקלון – 'קשרים והקשרים',  הרכבים מוסיקליים שונים ועוד. גם השנה, במסגרת שיתוף הפעולה עם קבוצת המדיה הופ!, גדלים בידיים טובות ומבלים במתחמים שונים בפסטיבל בהם אפשר לשחק, לגלות וליצור.

בין היתר, פעילות שעשועי מדע של ערוץ wiz, מתחם ג'ימבורי לפעוטות עם לולי, מופע של מיטב שירי הילדות של ערוץ הופ! ילדות ישראלית ומפגש עם החברים האהובים ביותר בסוכה של ערוץ הופ! בה ניתן יהיה להצטלם עם הגיבורים לאלבום המשפחתי. 

הכניסה לכל הפעילויות והמופעים חופשית.

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים