שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

פותחים שנה בעיר נקייה: מאות משתתפים במבצע הניקיון העירוני

ניקיון
תאריך:14/09/2017
למינהל תפעול, שנערך בימים אלה בכוחות מתוגברים לניקיון העיר, הצטרפו השבוע גם ראש העיר ו-450 תלמידים. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "המשתתפים גילו אכפתיות, מעורבות חברתית ורוח התנדבותית מדהימה"

היום (רביעי) יצא לדרך מבצע הניקיון של עיריית אשקלון, בסימן 'פותחים שנה בעיר נקייה', זאת במסגרת ההיערכות העירונית לתקופת החגים. למבצע היו שותפים גם כ-450 תלמידים מבתי הספר אורט אפרידר, אורט אדיבי, אמי"ת ומקיף ה'.

גם ראש העיר בפועל, תומר גלאם, השתתף במבצע והזניק את המשתתפים שהיו פרושים במוקדים שונים ברחבי העיר, בהם חוף דלילה, חוף בר כוכבא, קניון לב ובשטחים הפתוחים ברחובות לכיש, ההסתדרות ומודיעין.

"אני רוצה לומר תודה לכל עובדי העירייה שלקחו חלק במבצע הניקיון. תודה מיוחדת גם לתלמידים שגילו אכפתיות, מעורבות חברתית ורוח התנדבותית מדהימה, והצטרפו גם הם למבצע. כרשות, אנחנו עושים הכל על מנת לתגבר את פעולות הניקיון, במיוחד לקראת החגים, אבל חשוב לא פחות שהיוזמה תגיע גם מתושבי העיר ומבני הנוער שלנו. הטמעת הנושא, כפי שעשינו היום, היא חלק חשוב להעלאת המודעות לעיר נקייה", אמר ראש העיר בפועל.

בתוך כך, מקיימים באגף לשיפור פני העיר במינהל תפעול, עבודות מתוגברות לניקיון העיר בתקופת החגים בכלל ובראש השנה בעיקר. של הסמיכות של החג לשבת, צפוי שתהיה פסולת רבה ולכן נערכת מחלקת התברואה במינהל התפעול לתגבר את פינוי האשפה עד לכניסת החג. כמו כן יפוזרו מכולות במקומות שונים לתגבור כלי האצירה והתושבים מתבקשים לפנות את הפסולת והגזם שברשותם בזמנים המתאימים.

ההיערכות מתבצעת במגוון תחומים, בהם: מערך ניקיון וטיאוט רחובות, כולל באזורים הסמוכים לבתי כנסת ובאזורים הומי אדם, מערך פינוי האשפה, מערך פינוי גזם, מערך פינוי מתקני מיחזור לסוגיהם וניהול משאבים ותלונות מוקד בימי החג.

 

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים