שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

אלפי משתתפים בהפנינג החוגים העירוני

חוגים
תאריך:13/09/2017
למעלה מ-120 מסגרות חוגים הציגו את פעילותם בהפנינג שהתקיים זו השנה השנייה. ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "לחוגים השונים יש חשיבות להעשרת ילדינו מבחינה חינוכית וחברתית"

אלפי תושבים לקחו חלק בהפנינג החוגים העירוני שהתקיים בשבוע שעבר, זו השנה השנייה, ובמסגרתו נחשפו לפעילותם של מעל 120 מסגרות חוגים ברשת המתנ"סים, תנועות הנוער, מועדוני הספורט, להקות מחול, מסגרות המוזיקה של הקונסרבטוריון העירוני והמרכזים הקהילתיים, בתי הספר לשפות, פעילות החוגים בספרייה העירונית ועוד.

להפנינג הגיעו גם ראש העיר בפועל, תומר גלאם, מ"מ ראש העיר, סופה ביילין, חברת המועצה הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט וחבר המועצה, דוד בן אברהם.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "כולנו יודעים את תרומתו של החינוך הבלתי-פורמלי בין אם הוא פועל מחוץ לכותלי בית הספר ובין אם פועל במסגרתו. לחוגים השונים יש חשיבות להעשרת ילדינו מבחינה חינוכית וחברתית. העירייה משקיעה משאבים כבירים בחינוך הילדים ובפעילויות עבורם, תומכת ומעודדת את פיתוח התרבות. זו הזדמנות נהדרת להורים ולילדים להתרשם משלל החוגים המוצעים כאן בכל הדוכנים השונים ולהירשם. תודה גם לכל הצוות המקצועי המלווה את ילדינו, אתם עושים עבודה נפלאה וכל הכבוד להורים על שיתוף הפעולה למען חינוך ילדינו".

חברת המועצה הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט: "תרבות הפנאי לילדים היא אחד ההיבטים הדרושים לקיום מלא ומשמעותי להעשרת עולמו האינטלקטואלי והרגשי של הפרט. תרבות הפנאי ככלי חינוכי עשוי כפי שנאמר לשמש ערוץ  משלים לערכים מהותיים בחברה כמו סובלנות, שוויון, כיבוד הדדי ועוד. אני מאמינה בתפיסה שעניינה טיפול במכלול צורכי הילד ומשפחתו בתחומי החינוך התרבות ותרבות הפנאי מלידה ועד לזקנה, בוקר, אחה"צ וערב כך שנה שלמה".

מנהל אגף תרבות, נוער וספורט, נמרוד גלנטה: "הרציונל מאחורי האירוע הוא להראות לציבור את המגוון והיקף מסגרות החינוך הבלתי פורמאלי בעיר, וכמובן להנגיש לו באופן מרוכז את כל האופציות שעומדות בפניו. שמחתי לראות את כמות ההורים והילדים שהגיעו, הכירו מסגרות חדשות והתרשמו".

במהלך הערב התקיימו הופעות של מיכל ינאי וכוכבי מפרץ ההרפתקאות ושל עדי ביטי. כמו כן, במקביל לאירוע המרכזי, מתקיימים ירידים במרכזים הקהילתיים ובבתי הספר היסודיים.

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים