שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

פרס ראש העיר הוענק לנוער מצטיין ומתנדב בקהילה

נוער מצטיין
תאריך:15/06/2017
 ראש העיר בפועל העניק אותות הצטיינות ל-17 בני נוער הפועלים במגוון רחב של מסגרות התנדבות בעיר

ביום שני השבוע נערך במרכז הכנסים במכללת אשקלון פרס ראש העיר לנוער מתנדב ומצטיין בקהילה, במסגרתו הוענקו אותות הצטיינות ל-17 בני נוער הפועלים במגוון רחב של מסגרות של התנדבות בעיר.

המצטיינים הומלצו על ידי בתי הספר, תנועות הנוער והמרכזים הקהילתיים, והוועדה שבחרה בהם כללה נציגות ממינהל חינוך, תרבות, נוער וספורט ונציגות של משרד החינוך. הוועדה בחנה את פעילות ואיכות ההתנדבות.

אותות ההצטיינות הוענקו על פעילויות בתחומי מנהיגות נוער, תנועות הנוער, הכנה לצה"ל, חלוקת מזון לנזקקים, צביעת בתים של מעוטי יכולת, ביקורים בבתי קשישים וניצולי שואה, ייצוג עירוני בתחרויות שונות ועוד.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "בני הנוער מהווים את חוד החנית של העיר שלנו. הנוער חשוב ויקר לליבי. לא מובן מאליו לזכות באות המצטיין, ומקבלי האותות הם ההוכחה כי דרך החיים של צעירים רבים, מכילה מחשבה על האחר, ערבות הדדית, עזרה לזולת ורוח התנדבות. בני הנוער מהווים דוגמא ומופת לכולנו – צעירים ומבוגרים כאחד. התנדבות, הצטיינות ומעורבות חברתית מהווה בסיס לחברה חזקה".

ואלה שמות התלמידים המצטיינים: אלשיר בוייטום, אופיר מקניק, נועם מסילתי, סיוון גוילי, שחר מלול, שנהב בוגנה, דניאל לבצ'נקו, תאיר אהרוני, אילנה שומיגאי, יעקב פיזנברג, מאור רביע, אילן בונדר, אלין שינטמן, הדס דניאלי, אמרה אלמנש, מעיין חסון וצור מישל.

ראש העיר בפועל גלאם, הודה לעובדי החינוך בעיר על העשייה המבורכת עבור בני הנוער בעיר. "המפגש עם בני הנוער, דור העתיד שלנו, מרחיב את הלב ומטעין אותי באנרגיות. זו זכות גדולה להיפגש ולהיחשף לצעירים שמקדשים את ערכי הנתינה", הוסיף ראש העיר בפועל.

הערב המיוחד הופק על ידי המחלקה לנוער בניהולו של יעקב אטיאס, ונטלו בו חלק סגן ראש העיר יורם שפר, המשנה לראש העיר והממונה על החינוך, בוריס מנור, חברת המועצה ריקי שי, מנהל אגף חינוך איציק בריגה, מנהל אגף תרבות, נוער וספורט נמרוד גלנטה, מנהלת המחלקה למנהיגות והתנדבות דפנה ביטון, רכזי מעורבות ומנהלי בתי הספר בעיר.

נציג מקבלי אותות ההצטיינות, יעקב פיזנברג, נשא נאום ובו קרא לנוער לפעול ולעשות, לא להביט מהצד כשהם נחשפים לעוולות. בדבריו, פיזברג הודה לראש העיר בפועל גלאם על כל שבשבע השנים האחרונות בהן מכהן בתפקיד הממונה על הנוער, הוא קשוב לצרכיהם ומקדם מגוון רחב של תחומים המובילים לקידומם והעצמתם.

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים