שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

חברת מגדל - ברוכה הבאה לאשקלון

חברת מגדל
תאריך:15/06/2017
למעלה מ-320 עובדים חדשים במרכז התפעול החדש של מגדל באשקלון

ביום חמישי שעבר חנכה חברת  "מגדל " מרכז תפעול ושירות חדש בין הגדולים בארץ בתחום הביטוח בטקס מרשים במרכז אטיאס בעיר.

פתיחת מרכז התפעול החדש הוא צעד חסר תקדים הנועד למנף את העיר אשקלון ובפעם הראשונה חוצה חברת מגדל את גבולות גוש דן ומתרחבת לערים בפריפרייה. על צעד זה הסביר יוחנן דנינו, בעל השליטה במגדל ביטוח: "קיבלנו החלטה אסטרטגית להרחיב את מוקדי פעילותנו מעבר לגוש דן ולנצל את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בפריפריה, תוך אימוץ בחום של הקהילה גם באזורים מרוחקים. הגיעו אלינו הצעות רבות מרשויות מקומיות שונות, אולם בחרנו בסופו של דבר ללכת רחוק ככל האפשר ולתקוע יתד באשקלון".

צעד זה אמור להגדיל את מספר מקומות התעסוקה בכ-320 מקומות עבודה חדשים, מרבית העובדים במרכז הועסקו בעבר כעובדי קבלן בחברת "טלדור" בעיר במסגרת מיקור חוץ. העובדים יתווספו לשורת עובדי מגדל, המקנה להם שיפור בתנאים ואף יהפכו לעובדים שכירים בה.

המשתתפים בטקס היו: ראש העיר בפועל מר תומר גלאם, מנכל מגדל אבי ניסנקורן ,סגן שר האוצר הח"כ יצחק כהן, שלמה אליהו, בעל השליטה במגדל ביטוח יוחנן דנינו והרב יצחק ברדה שקבע את המזוזה במשרדיה החדשים של החברה.

בין הרבים שבירכו על ההחלטה, היה ראש העיר בפועל תומר גלאם שאמר: "עיריית אשקלון וכל קהילת העיר מודים וגאים על בחירתה של מגדל להקים מרכז תפעול ושירות חדש באשקלון".

וזאת לאחר שרק לאחרונה התבשרנו כי משרד האוצר בשיתוף עם משרד הכלכלה החליטו על מתן הקלות רבות למפעלים באזור התעשייה הדרומי באשקלון, צעד אשר הרחיב את מספר מקומות התעסוקה בעוד כ-1500 מקומות עבודה חדשים. כחלק מתנופתה העסקי של העיר.

מדובר באחד מבין הצעדים המשמעותיים ביותר בדרך להגשמת החזון הכלכלי חברתי של העיר המשלב תרומה לקהילה, הסנונית הראשונה של החברות הגדולות ומשמעותיות שהגיעו אל העיר אשקלון.

בנוסף, מרכז שירות ותפעול הוא בין הגדולים בתחום הביטוח בארץ המציע מסלולי קריירה מגוונים ובניהם נציגי שירות, תפעול, מערכות מידע, טיוב נתונים, טיפול בתביעות וקבלת קהל פרונטלית.

מגדל תהיה מעורבת בפעילות חברתית וקהילתית בשיתוף עם ארגונים ועמותות מקומיות. שיתוף הפעולה יצור דרך פעילויות משותפות במגוון נושאים שונים התורמים לקהילה כמו מתן שיעורים והפעלות בנושא זהירות בדרכים מטעם אגודת אור ירוק, שיתוף פעולה עם נוער בסיכון או בהדרכות של נוער בגילאי תיכון בנושא התנהלות תקציבית נכונה.

                                                                                 

 

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים