שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
לשירות התושב
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

המטה העירוני לבטיחות בדרכים מציג: בדיקת אופניים ללא תשלום לקראת עונת הקיץ

אופניים לקיץ
תאריך:07/06/2017
המבצע, שכולל בדיקה ותיקונים בסיסים לכל סוגי האופניים ללא תשלום, מתקיים במטרה לצמצם את מספר תאונות הדרכים בהן מעורבים רוכבי אופניים

לקראת חופשת הקיץ, המטה העירוני לבטיחות בדרכים יוצא במבצע לבדיקת כלל סוגי האופניים, ללא תשלום, במטרה לצמצם את מספר תאונות הדרכים בהן היו מעורבים רוכבי אופניים.

המבצע יחל בשבוע הבא, בתאריך 14.6.17 בין השעות 16:00-19:00 במרכז ההדרכה לבטיחות בדרכים. במידה ויימצאו ליקויים קלים באופניים, הם יתוקנו במקום ללא עלות כספית ועל תיקונים מורכבים יותר יינתנו המלצות להמשך טיפול. ההשתתפות במבצע כרוכה בהרשמה מראש בטלפון: 08-6739265, 08-6782362 בין השעות 8:30-15:30.

ראש העיר בפועל, תומר גלאם: "בתור יו"ר המטה העירוני לבטיחות בדרכים אני מבקש מכל אחת ואחד מכם להשתתף במבצע החשוב הזה שיכול, הלכה למעשה, להציל חיים. כניסתם של האופניים החשמליים לחיינו, כמו גם רכיבה לא בטוחה על אופניים רגילים, הם לא דבר של מה בכך וראינו מקרים קשים וכואבים של תאונות בהן היו מעורבים רוכבי אופניים. אני מברך את המטה העירוני לבטיחות בדרכים על היוזמה החשובה והפעילויות לאורך השנה למען העלאת נושא הבטיחות בדרכים לסדר היום".

מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים, רות אטיאס: "מבצע זה ממשיך את פעילויות ההסברה שמקיים מטה הבטיחות במוסדות החינוך במהלך כל השנה, במטרה לשנות את הרגלי ההתנהגות בכביש בעיקר בקרב הרוכבים על אופניים חשמליים. אני מבקשת להדגיש את החשיבות ברכיבה נכונה, חבישת קסדה, רכיבה בשבילי אופניים והצטיידות באביזרי בטיחות. המטה העירוני לבטיחות בדרכים יעניק קסדה לכל משתתף במבצע 'הכן אופנייך לקיץ' ומכאן אני רוצה לשלוח איחולים לכל התלמידים לחופשה נעימה ובטוחה בדרכים".

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים