שוהים בבידוד או סובלים מתסמינים? כל הפרטים שחשוב שתדעו >

תאריך: 10/09/2020

 שוהים בבידוד?

כחלק מהמאמץ האדיר של כולנו לבלום את התפשטות נגיף הקורונה, נקבעו כללים המחייבים בידוד ביתי למי שהיה במגע עם חולה מאומת, מי ששב לישראל מכל יעד בעולם, וכן אנשים עם חום ותסמינים נשימתיים.

במהלך בידוד ביתי, חל איסור על מי שנדרש לבידוד לצאת מהבית, ואין להכניס מבקרים לבית. לפניכם ההנחיות נוספות לקיום הבידוד הביתי לאדם הבודד ולמשפחה כולה > https://bit.ly/2FbTEw0

אנו יודעים כי השהייה הארוכה בבית עלולה להיות כרוכה בהתמודדות שאינה פשוטה, אך יש לזכור כי המצב הנוכחי זמני וכי רוב האנשים אינם מפתחים כלל תסמיני מחלה או עוברים את המחלה בצורה קלה.

על מנת לסייע לכם לעבור את התקופה הזו, הכנו המלצות להתמודדות > https://bit.ly/3bHDCWP

חשוב שתדעו: ישנה חשיבות גדולה להקפדה על תקופת הבידוד - נחשפתם לחולה מאומת? נכנסים מיד לבידוד ומשלימים את תקופת הבידוד במלואה!

סובלים מתסמינים?

חום, שיעול, קשיי נשימה ושינויים בחוש הטעם או הריח עלולים להעיד על הידבקות בקורונה.

מהם התסמינים המלאים ומהם הצעדים שיש לנקוט בהם ברגע שאחד מהתסמינים הללו מופיע >>

https://bit.ly/2FbWyko

דעו, במידה וקיבלתם תוצאה חיובית לנגיף הקורונה, לרשותכם מלונית החלמה כדי שתוכלו לשהות בבידוד מלא ולשמור על הקרובים אליכם.

שימו לב, גם כאשר תוצאת הבדיקה שלילית, קיים סיכון ממשי להתפתחות המחלה ולהדבקת אנשים נוספים. לפיכך, יש להמשיך לשהות בבידוד עד לסיום תקופת הבידוד במלואה.

לשירותכם, מוקד הקורונה של עיריית אשקלון 2565* הפועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00 עד 20:00 וביום שישי בין השעות 08:00 עד 12:00. מוקד 106 לשירותכם 24 שעות ביממה.