שנה גודל טקסט וצבעים:
   
   
דלג על קישורי ניווט
תשלומים
מכרזים
טופסי פנייה לעירייה
ראש העירייה
מנכ''ל העירייה
אגפים ומחלקות
חפש
לצפייה בערוץ ה youtube של העירייה הצטרפו לעמוד העירייה בפייסבוק RSS
דבר ראש העיר

 

מינהלת מועצת נשים
מרכזים עירוניים וקהילתיים
היחידה להתנדבות

נר לזכרם

חינוך תרבות וספורט שיפור פני העיר הנדסה תיירות איכות הסביבה העיתון של אשקלון

דבר ראש העיר


תושבי אשקלון היקרים,


במרוצת השנים האחרונות חל שינוי דרמטי בדרך שבה אנשים מתקשרים זה עם זה. אם עד לפני מספר שנים אמצעי התקשורת המרכזי שלנו היה הטלפון, הרי שכיום פתוחים בפני כולנו עשרות אמצעי תקשורת, הן באמצעות הטלפון והן באמצעות רשת האינטרנט, המאפשרים לנו ליצור תקשורת יעילה יותר, זמינה יותר ועשירה יותר בתכנים.
מהפכת התקשורת הזו מצויה בימים אלה בעיצומה. כל ילד מחזיק כיום בידיו כלי תקשורת רב עוצמה. כולנו מסמסים, גולשים, מעלים סטטוסים לפייסבוק, מצייצים בטוויטר, מחליפים מסרים ותמונות בוואצ'אפ, משדרגים צילומים באינסטגרם וממש מנהלים חיים שלמים ברשת.
אין שום סיבה שגם עיריית אשקלון לא תהיה במקום שבו מצויים כולם - ברשת האינטרנט. העירייה מחוייבת לצעוד עם הזמן ולהציע לתושבים את המיטב שמציעה כיום הטכנולוגיה, וזאת במטרה להיות נגישה וזמינה יותר לציבור הרחב בכל אמצעי התקשורת הקיימים.
זו הסיבה שבגינה אנו לא חדלים להמשיך ולשדרג את אמצעי התקשורת הללו ולשפר את המענה שלנו לתושבים באמצעותם. אנו רואים בהם כלי חשוב לחיזוק הקשר עם התושב, לפתרון מצוקות ובעיות המועלות, ובעיקר ליצירת התחושה שלתושבי אשקלון יש כתובת, ותמיד יהיה לאן לפנות.
מעבר ליצירת פלטפורמות שירותיות ברשת האינטרנט, אני מוביל בימים אלה תוכנית שתחולל מהפכה של ממש בשירות לתושב באשקלון, החל משדרוג מעמדו של המוקד העירוני, ועד לפתיחת מוקדי שירות לתושבים בכל שכונות העיר. בכל המוקדים הללו ייעשה שימוש בכל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר במטרה לתת מענה יעיל, מהיר ונגיש לתושבי אשקלון, לפתור בעיות בזמן אמת, ולהטות אוזן קשבת.
אנו רואים באתר האינטרנט של העירייה אחד מן הכלים המרכזיים להעברת מידע ולמתן שירות יעיל, נגיש וזמין. באמצעות האתר תוכלו לקבל אינפורמציה עדכנית, לקצר הליכים בירוקרטים ולקבל שירות מהיר ויעיל. אנו מקווים שהאתר ישמש אתכם כמרכז מידע עיקרי ויהווה בסיס לקשר שוטף והדוק בין התושבים לבין העירייה, לטובת כולנו.
אני מזמין אתכם לגלוש באתר האינטרנט העירוני. כפי שתוכלו לראות בעצמכם, האתר מביא לידי ביטוי את מגוון פעולותיה של העיר. באתר תמצאו שפע של מידע אודות: תולדות העיר, אירועי תרבות, ספורט ופנאי, הפעילות במרכזים קהילתיים, רישום לגני ילדים ועוד. אין ספק בחשיבותו ונחיצותו של האתר כמרכז מידע וככלי לחיזוק הקשר שבין התושבים לעירייה.
וכמובן שבעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים כיום אי אפשר לעמוד במקום, ובכל יום צצים חידושים. עיריית אשקלון בראשותי תמשיך לעקוב מקרוב אחר כל השפע שמציעה כיום הטכנולוגיה,במטרה לרתום אותה לטובת התושבים ולהפוך אותה כלי משמעותי בחיזוק הקשר שבין העירייה לתושב.
נמשיך לשפר ולשדרג את האתר ולהרחיב את הפעילות ברשתות החברתיות, ונפעל להקים מערך יעיל לקליטת פניות התושבים, במטרה לתת להן מענה איכותי, ובזמן הקצר ביותר האפשרי.

אנחנו כאן, בשבילכם, ונמשיך לעמוד כל העת לרשותכם.

 


שלכם,
תומר גלאם,
ראש העיר בפועל

 

עיצוב: סטודיו ארטילריה | בנייה והטמעה: החברה לאוטומציה | תוכן: תוכן העיניינים